Koordynatorzy powiatowi woj. śląskie

będziński (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Filia w Będzinie Magdalena Durleta bedzin@pbw.katowice.pl
bielski (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bielsku-Białej Maria Orłowska-Fuczik wypozyczalnia@pbw.bielsko.pl
Bielsko-Biała (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bielsku-Białej Maria Orłowska-Fuczik m.fuczik@pbw.bielsko.pl
bieruńsko-lędziński (woj. śląskie) Szkoła Podstawowa im. Wilhelma Gawlikowicza w Bojszowach Marta Panek bibliotekasp_bojszowy@o2.pl
Bytom (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Filia w Bytomiu Grażyna Dobrzelecka kierownik.filiabytom@pbw.katowice.pl
Chorzów (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Filia w Chorzowie Jolanta Drosdzol chorzow@pbw.katowice.pl
cieszyński (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bielsku-Białej Filia w Cieszynie Agata Chromik a.chromik@pbw.bielsko.pl
cieszyński (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bielsku-Białej Filia w Skoczowie Ilona Kozieł filia_skoczow@pbw.bielsko.pl
Częstochowa (woj. śląskie) Publiczna Biblioteka Pedagogiczna RODN „WOM” w Częstochowie Anna Hiller hiller@womczest.edu.pl
częstochowski (woj. śląskie) Publiczna Biblioteka Pedagogiczna RODN „WOM” w Częstochowie Anna Dąbrowska dabrowska@womczest.edu.pl
Dąbrowa Górnicza (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Filia w Dąbrowie Górniczej Katarzyna Kurasiewicz dabrowagornicza@pbw.katowice.pl
Gliwice (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Filia w Gliwicach Aleksander Jodko, Agnieszka Kubacka gliwice@pbw.katowice.pl
gliwicki (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Filia w Gliwicach Aleksander Jodko, Agnieszka Kubacka gliwice@pbw.katowice.pl
Jastrzębie-Zdrój (woj. śląskie) RODNiIP „WOM” w Rybniku Małgorzata Pyszny m.pyszny@wom.edu.pl
Jaworzno (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach Filia w Jaworznie Barbara Kucharska jaworzno@pbw.katowice.pl
Katowice (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Anita Góral, Aleksandra Zielińska wlc@pbw.katowice.pl
kłobucki (woj. śląskie) Publiczna Biblioteka Pedagogiczna RODN „WOM” w Częstochowie Anna Hiller czbp@womczest.edu.pl
lubliniecki (woj. śląskie) Publiczna Biblioteka Pedagogiczna RODN „WOM” w Częstochowie Filia w Lublińcu Olimpia Zielińska lubp@womczest.edu.pl
mikołowski (woj. śląskie) Szkoła Podstawowa nr 1 im. Poległych na Pasternioku w Orzeszu Katarzyna Hajduk-Płaszczyk katarzyna.plaszczyk@wp.pl
Mysłowice (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach Filia w Mysłowicach Kamila Jakubczyk myslowice@pbw.katowice.pl
myszkowski (woj. śląskie) Publiczna Biblioteka Pedagogiczna RODN „WOM” w Częstochowie Filia w Myszkowie Edyta Polak polak@womczest.edu.pl
Piekary Śląskie (woj. śląskie) Miejska Szkoła Podstawowa nr 11 Dorota Kloszczyk biblioteka11@interia.pl
Piekary Śląskie (woj. śląskie) Miejska Szkoła Podstawowa nr 11 Adam Lubos 12-piekary@wielka-liga.pl
Pszczyna (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach Filia w Pszczynie Justyna Pisek pszczyna@pbw.katowice.pl
raciborski (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Rybniku Filia w Raciborzu Sabina Frost pbwraciborz@wom.edu.pl
Ruda Śląska (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach Filia w Rudzie Śląskiej Elżbieta Koryczan rudaslaska@pbw.katowice.pl
rybnicki (woj. śląskie) RODNiIP „WOM” w Rybniku Małgorzata Pyszny m.pyszny@wom.edu.pl
Rybnik (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Rybniku Anna Węgrzyn a.wegrzyn@wom.edu.pl
Siemianowice Śląskie (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Anita Góral, Aleksandra Zielińska wlc@pbw.katowice.pl
Sosnowiec (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach Filia w Sosnowcu Katarzyna Kidawa sosnowiec@pbw.katowice.pl
Świętochłowice (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Filia w Bytomiu Wioleta Bożek bytom@pbw.katowice.pl
Tarnowskie Góry (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach Filia w Tarnowskich Górach Monika Stefanowska tarnowskiegory@pbw.katowice.pl
Tychy (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach Filia w Tychach Aleksandra Rosikoń tychy@pbw.katowice.pl
wodzisławski (woj. śląskie) RODNiIP „WOM” w Rybniku Małgorzata Pyszny m.pyszny@wom.edu.pl
Zabrze (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach Filia w Zabrzu Danuta Kaczmarczyk zabrze@pbw.katowice.pl
Zawiercie (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach Filia w Zawierciu Dorota Walus zawiercie@pbw.katowice.pl
Żory (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Rybniku Anna Węgrzyn a.wegrzyn@wom.edu.pl
żywiecki (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bielsku-Białej Filia w Milówce Barbara Śliwa filia_milowka@pbw.bielsko.pl
żywiecki (woj. śląskie) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bielsku-Białej Filia w Żywcu Piotr Gwizdoń p.gwizdon@pbw.bielsko.pl