Buduj razem z nami „Wielką Ligę Czytelników”

Kolejna edycja konkursu dobiegła końca. Za nami kolejne doświadczenia, a przed nami nowe wyzwania. Energii mamy dużo. Tegoroczny wynik, czyli ponad 100 tysięcy książek przeczytanych przez uczestników, to znak, że nasz projekt jest potrzebny i cieszy się powodzeniem. Ten rezultat to dla nas także ogromny powód do dumy z wszystkich młodych czytelników. Chcemy dla Was rozwijać się dalej. Naszym marzeniem jest, aby powrócić do organizacji konkursu, aż do szczebla Mistrzostw Polski. Aby to mogło się wydarzyć, potrzebne jest Wasze wsparcie.

1. Patronite

Słyszeliście o Patronite? To wspaniała inicjatywa, która umożliwia zbieranie funduszy na różne ciekawe i wartościowe cele. Jeżeli popieracie nasze działania, możecie zostać patronami Wielkiej Ligi Czytelników. Przygotowaliśmy dla Was wiele nagród, które możecie otrzymać za okazane nam wsparcie. Jednym z nich jest możliwość dołączenia do Klubu Wielkiej Ligi Czytelników, który zrzeszać będzie czytelników, koordynatorów, miłośników książek. Nasi klubowicze będą mieli dostęp do ciekawych materiałów, książek, spotkań autorskich i warsztatów. Zajrzyjcie na nasz profil:

https://patronite.pl/wielkaliga

2. Darowizna

Stowarzyszenie „Wielka Liga” posiada status organizacji pożytku publicznego. Możecie nas wspierać, przekazując darowiznę na cele statutowe. Każda złotówka będzie wykorzystana na organizację kolejnej edycji konkursu. Tylko dzięki Wam mamy szansę powrócić do organizacji Mistrzostw Polski.

nr. konta: PL07160014621839618680000001
tytułem: „darowizna na cele statutowe”